Hopaj
Wiadomości z tagiem Romet  RSS
F1. Mick Schumacher w Alfie Romeo. Na razie tylko w treningu

29.09.2020 14:51

Mick Schumacher zadebiutuje w oficjalnym weekendzie wyścigowym Formuły 1. W najbliższym GP Eifel młody Niemiec dostanie okazję do jazdy w jednym treningu w bolidzie Alfy Romeo. Zastąpi on Antonio Giovinazziego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Graham Jarvis wygrywa Sea to Sky 2020 [VIDEO]

29.09.2020 12:07

Graham Jarvis w swoim klasycznym stylu wygrał tegoroczną edycję Sea to Sky w Turcji. Decydujące były wyniki ostatniego, czwartego dnia, kiedy to Billy Bolt i Mario Roman wyjechali poza trasę kierując się starymi oznaczeniami toru jazdy.

Tagi: Romet
Źródło: www.scigacz.pl

F1. Kimi Raikkonen zaprzeczył plotkom. "Nie podpisałem kontraktu"

26.09.2020 20:36

Kimi Raikkonen zdementował plotki, jakoby podpisał już umowę z Alfą Romeo na sezon 2021. Wcześniej taką informację podał dziennikarz Roger Benoit. Ewentualne pozostanie Raikkonena w ekipie oznacza koniec nadziei dla Roberta Kubicy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Raikkonen z obrotem i ostatnim miejscem w kwalifikacjach

26.09.2020 17:56

Ekipa Alfy Romeo, liczyła na to, że podczas kwalifikacji do niedzielnego wyścigu o GP Rosji, uda się jednemu z ich kierowcy awansować do Q2. Cel postanowiony, przez zespół z Hinwil okazał się być zbyt wysoki i ostatecznie Kimi Raikkonen, jak i Antonio Giovinazzi, musieli się pogodzić odpowiednio z dwudziestą i siedemnastą pozycją. Warto przy tym odnotować, że w czasie drugiego przejazdu, doświadczony Fin obrócił się w drugim zakręcie, tracąc szybkie okrążenie.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1. Kimi Raikkonen miał podjąć decyzję. To koniec nadziei Roberta Kubicy?

25.09.2020 23:34

Wszystko wskazuje na to, że Kimi Raikkonen w sezonie 2021 nadal będzie kierowcą Alfy Romeo. Fin miał już poinformować ekipę o swojej decyzji. To oznacza koniec nadziei dla Roberta Kubicy w staraniach o miejsce w ekipie z Hinwil na rok 2021.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Romain Grosjean na wylocie. Rozgląda się za innymi seriami wyścigowymi

25.09.2020 8:54

Romain Grosjean ma świadomość, że jego przyszłość w Formule 1 stoi pod dużym znakiem zapytania. Francuz nie zamierza jednak kończyć kariery. Jak sam zdradza, ma oferty rywalizacji w Formule E i długodystansowych mistrzostwach świata WEC.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Grosjean wymienił dostępne opcje w razie utraty miejsca w F1

24.09.2020 21:26

Gdyby Haas zdecydował się na modyfikacje w swoim składzie po zakończeniu tego sezonu, Romain Grosjean zbytnio by się nie przejął. Francuski mistrz kierownicy twierdzi, że znajdzie zatrudnienie - czy to w Formule E, czy to w wyścigach długodystansowych.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1. Haas jedyną opcją dla Sergio Pereza? Dobra wiadomość dla Roberta Kubicy

23.09.2020 21:28

Sergio Perez szuka nowego zespołu w F1. Meksykanin był łączony m.in. z Alfą Romeo. Dziennikarz Roberto Chinchero informuje tymczasem, że największe szanse na zatrudnienie Pereza ma Haas. To dobra informacja dla Roberta Kubicy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Męczarnie w Williamsie nie zniechęciły Roberta Kubicy. Polak nie chce jednak zamykać stawki

21.09.2020 11:10

W październiku ma się wyjaśnić kwestia składu Alfy Romeo na sezon 2021. W spekulacjach transferowych wymienia się m.in. nazwisko Roberta Kubicy. Słaby sezon w barwach Williamsa nie zniechęcił Polaka przed powrotem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Motorynka Romet Pony - historia, modele, usprawnienia, porady [FILM]

19.09.2020 10:10

Romet Pony znany szerzej jako motorynka to pojazd, dzięki któremu polska młodzież będąca za żelazną kulturą miała namiastkę wolności. To coś, jak dzisiaj internet, smartfon, profil na YT z milionem obserwatorów czy najnowsza wersja "plejaka". Ktoś, kto miał motorynkę był gościem…chyba nawet większym niż posiadacz ZX Spectrum albo Atari 800XL…

Tagi: Smart, ADAC, Romet
Źródło: www.scigacz.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami