Prointegra
Wiadomości z tagiem Robert Kubica  RSS
DTM: pierwszy wyścig na ulicach Norymbergi zagrożony

02.04.2020 0:13

Do połowy kwietnia ma zapaść ostateczna decyzja, czy zaplanowany w nowym kalendarzu pierwszy wyścig sezonu serii DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), w której w tym roku będzie rywalizował Robert Kubica (BMW), odbędzie się 11 i 12 lipca na ulicznym torze Norisring w Norymberdze.

Źródło: sport.onet.pl

DTM: wszystkie wyścigi Roberta Kubicy w Eleven Sports

01.04.2020 20:17

Telewizja Eleven Sports nabyła w Polsce prawa do transmisji wyścigów DTM na wyłączność. Kierowcą tej serii jest Robert Kubica, który będzie się ścigał w barwach zespołu ART Grand Prix. Początek sezonu planowany jest na lipiec, ale wszystko zależne jest od pandemii koronawirusa.

Źródło: sport.onet.pl

Koronawirus. F1. Robert Kubica wspiera walkę z epidemią (wideo)

01.04.2020 13:49

Robert Kubica wystąpił w kolejnej reklamie PKN Orlen. Spot skierowany jest do wszystkich, którzy w dobie pandemii koronawirusa nie mogą zostać w domu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

DTM. Za sprawą Roberta Kubicy seria wkracza na nowy rynek. "To bohater dla milionów ludzi na całym świecie"

01.04.2020 9:50

Robert Kubica pozwala DTM wejść na nieznany do tej pory rynek. Seria wyścigowa cieszy się z podpisania kontraktu z Eleven Sports, bo do tej pory nie istniała w świadomości kibica z Polski. - Kubica to bohater dla milionów - mówi Marcel Mohaupt.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koronawirus. Zrezygnowano z tegorocznych testów Pirelli. Zła informacja dla Roberta Kubicy

31.03.2020 21:10

Na zakończenie obecnego sezonu F1 dojdzie do testów opon Pirelli, ale potrwają one ledwie jeden dzień. Odwołane zostały za to jazdy z wykorzystaniem 18-calowych kół. To zła wiadomość dla Roberta Kubicy, który stracił okazję do jazdy Alfą Romeo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Eleven Sports pokaże wyścigi Roberta Kubicy w DTM!

31.03.2020 16:14

Świetne wieści dla kibiców Roberta Kubicy. Eleven Sports pozyskało prawa do serii DTM, w której - w barwach Orlen Team ART - będzie jeździł polski kierowca.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Robert Kubica wspólnie z Bartoszem Zmarzlikiem. W czwartek niespodzianka dla kibiców

30.03.2020 20:38

Pandemia koronawirusa sprawiła, że sportowcy cierpią na nadmiar wolnego czasu. Kibiców motorsportu ucieszy wiadomość, że w najbliższy czwartek wspólny chat zorganizują Robert Kubica oraz Bartosz Zmarzlik. Obaj szykują dla fanów niespodzianki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Łukasz Kuczera: Wyzwanie stało się jeszcze trudniejsze. O tym, jak koronawirus zmienił plany Roberta Kubicy (komentarz)

27.03.2020 13:46

- Czeka mnie największe wyzwanie w życiu - mówił w lutym Robert Kubica o łączeniu roli w F1 i DTM. Koronawirus sprawił, że to wyzwanie stało się jeszcze trudniejsze, a przecież w tle toczy się walka o powrót Kubicy do Formuły 1 w roku 2021.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koronawirus. Niespodzianka dla telewidzów. Archiwalne mecze i filmy dokumentalne w ramówce Eleven Sports

26.03.2020 17:59

W związku z zawieszeniem sportowych wydarzeń Eleven Sports postanowił odświeżyć ramówkę. W najbliższym czasie widzowie będą mogli obejrzeć filmy dokumentalne, archiwalne mecze ligowe oraz wyścigi Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Zobacz ramówkę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

DTM. "Niespotykane i niepewne czasy". Szefostwo serii tłumaczy się ze zmian w terminarzu

26.03.2020 10:38

- To niespotykane i niepewne czasy - mówi Marcel Mohaupt, szef firmy ITR, który zarządza DTM. Niemiecka seria wyścigowa, w której w tym roku startować będzie Robert Kubica, z powodu koronawirusa musiała mocno zmienić terminarz sezonu 2020.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami