Wiocha
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Tysiące części, auta i motocykle - warszawska policja rozbiła siatkę paserów

11.08.2020 13:12

Całe hale wypełnione silnikami i skrzyniami biegów, do tego dziesiątki luksusowych aut, motocykle, kampery, przyczepy i łodzie. Zmasowana akcja policji w ponad 70 lokalizacjach w okolicach Warszawy pozwoliła na zlikwidowanie potężnej sieci złodziejskich “dziupli".

Źródło: www.scigacz.pl

Nożyce pirotechniczne – rewolucyjne narzędzie dla strażaków (wideo)

11.08.2020 1:17


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Niepożądane zdarzenia drogowe są niestety codziennością. Na miejsce wypadku wzywane są nie tylko policja i pogotowie, ale także straż pożarna. Ta ostatnia sprawdza się w zabezpieczaniu miejsca, oczyszczaniu nawierzchni i wyciąganiu poszkodowanych. Czasem nie wystarczy siła ludzkich mięśni i konieczne jest użycie specjalistycznego sprzętu. Jeżeli drzwi są zakleszczone, w ruch wchodzą nożyce. Do tej pory [...]

Źródło: namasce.pl

Szeryf z ciężarówki wymierza sprawiedliwość. Polskiej policji. Zobacz film z pechowcem roku

10.08.2020 16:30

Policjanci w nieoznakowanym radiowozie patrolujący okolice Wrocławia natknęli się na drogowego szeryfa wagi ciężkiej. Kiedy zgodnie z przepisami poruszali się lewym pasem, chcąc wjechać “na suwak" tam, gdzie się kończył, kierowca ciężarówki stojącej w korku na prawym pasie wjechał im przed maskę, próbując uniemożliwić przejazd.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

Holowała pijanego motocyklistę za samochodem. Policjanci nie mogli uwierzyć w to, co widzą

10.08.2020 13:54

Pijany motocyklista na niezarejestrowanym jednośladzie, holowany przez kobietę jadącą samochodem - taki widok ujrzeli policjanci patrolujący ulice Zarzecza koło Niska.

Źródło: www.scigacz.pl

Kolejna policyjna interwencja w sprawie psa zamkniętego w samochodzie podczas upału

10.08.2020 7:00

Sopoccy policjanci interweniowali na jednej z ulic, gdzie w szczelnie zamkniętym samochodzie właściciel pozostawił swojego psa. Nie mogąc znaleźć właściciela auta i widząc, że pies traci siły, policjanci wybili szybę i uratowali go. Funkcjonariusze nawiązali też kontakt ze schroniskiem dla zwierząt i przy współpracy strażników miejskich trafił on do nich pod opiekę. Dopiero po ponad ...

Tagi: Policja, Olej
Źródło: www.moto3m.pl

Tolerancja - definicja

09.08.2020 0:11

Dlaczego oni protestują na ulicach Wawy? PrzecieĹź tu ewidentnie to on (ona?) napadł(A?) na człowieka który się tylko bronił i to niezawisły sąd zdecydował o areszcie a nie policjant lub prokurator zaleĹźny od władzy....więc o co kaman?
Mamy jako państwo tolerować bandytyzm uliczny , napadanie na człowieka? w imię czego? tolerancji sexualnej?
Chore ! Chcesz tolerancji i szacunku to sam szanuj i nie padaj ludzi na ulicy.....proste....
Miejsce ulicznych chuliganów jest w więzieniu. Oto do czego prowadzi tolerancja. A liberalne media jeszcze zwalają winę na władzę policję i bije na alarm jaki to on - czy tam ona pokrzywdzony/a.......w imię czego protestują i czego bronią? bandyterki ulicznej? ....chore!

Tagi: Policja
Źródło: forum.gazeta.pl

Karkołomna ucieczka zakończona zderzeniem i dachowaniem: sprawna akcja policji (wideo)

06.08.2020 22:56


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Amerykańscy policjanci mają wyjątkowo trudną i niebezpieczną pracę. Wydziały drogowy i pościgowy nie są tutaj wyjątkami. Oto kolejna historia, która to potwierdza. Z niewiadomych przyczyn dwie osoby podróżujące w BMW serii 7 uciekały przed policją doliną San Fernando. Aby zgubić “ogon”, kobieta prowadząca niemiecką limuzynę rozpędzała się do 160 km/h. Mimo usilnych starań, podejrzani nie [...]

Tagi: BMW, Policja, Olej
Źródło: namasce.pl

Szlachetna decyzja policjanta: celowa czołówka z jadącym pod prąd (wideo)

06.08.2020 2:37


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Polska policja ma złotą służbę, ponieważ liczba niebezpiecznych zdarzeń jest w naszym kraju stosunkowo niska. Amerykańscy funkcjonariusze to jednak zupełnie inna historia… W Stanach Zjednoczonych istnieje mnóstwo przykładów potwierdzających ten fakt. Oto kolejny z nich, który wydarzył się w Wyoming. Pewni mundurowi dostali zgłoszenie o kierowcy, który jedzie pod prąd. Nie zwlekając ani chwili, udali [...]

Tagi: Policja, Olej
Źródło: namasce.pl

242 km/h i brak przeglądu technicznego... Grupa SPEED w akcji [VIDEO]

05.08.2020 12:56

Policjanci z grupy SPEED patrolujący autostradę A1 w okolicy Gliwic namierzyli i zatrzymali motocyklistę poruszającego się z rażąco wysoką prędkością. Wideorejestrator wskazał przekroczenie obowiązującego na tym odcinku limitu o 102 km/h.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

F1. GP Wielkiej Brytanii. Protest na torze. Cztery osoby zatrzymane przez policję

02.08.2020 19:28

Przy okazji GP Wielkiej Brytanii mieliśmy nie tylko protest kierowców F1 przeciwko rasizmowi. Policja aresztowała cztery osoby, które weszły na Silverstone i rozwiesiły specjalny baner. Aktywiści chcieli zwrócić uwagę na konieczność walki o klimat.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami