Prointegra
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Okazał policjantom fałszywe prawo jazdy. Grozi mu do 5 lat więzienia

21.01.2020 9:37

Wejherowscy policjanci w trakcie kontroli drogowej rozpoznali fałszywe prawo jazdy, którym wylegitymował się kierujący. Kierowca posłużył się kolekcjonerską kartą, imitującą autentyczny dokument za co może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego, który wylegitymował się kolekcjonerską kartą imitującą prawo jazdy. Mundurowi błyskawicznie zorientowali się, że ...

Źródło: www.moto3m.pl

Nawet osiem lat więzienia za "załatwienie" przeglądu

20.01.2020 14:13

Osiem lat więzienia - tyle grozi za "załatwienie" pieczątki poświadczającej pomyślne przejście badania technicznego. Kłopoty mogą mieć zarówno właściciel pojazdu jak i diagnosta. Policja jest coraz bardziej dociekliwa w swoich działaniach.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

Czy skuter elektryczny może jeździć buspasem? I TAK i NIE

19.01.2020 18:14

500 zł mandatu za poruszanie się elektrycznym skuterem po buspasie próbował we Wrocławiu wręczyć kierowcy policjant. Skuterzysta twierdzi, że pojazdy elektryczne mogą jeździć po buspasach. Sprawdziliśmy - owszem mają, ale nie wszystkie.

Źródło: www.scigacz.pl

Rośnie liczba fałszywych praw jazdy z Ukrainy. Policjanci zatrzymują coraz więcej oszustów [FILM]

19.01.2020 11:50

Rośnie liczba ukraińskich kierowców, zatrzymywanych z fałszywymi prawami jazdy. Mimo niemal stuprocentowej skuteczności w wykrywaniu podrobionych dokumentów przez policję, nasi sąsiedzi nie czują się zniechęceni.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

Niemcy: draka z Hitlerem na motocyklu. Premier Saksonii oburzony, prokuratura oskarża policję [FILM]

18.01.2020 18:11

Mężczyzna przebrany za Adolfa Hitlera, wieziony przez motocyklistę w nazistowskim mundurze - taką "zabawę" urządzili sobie uczestnicy zlotu motocyklowego w niemieckim zamku Augustusburg.

Źródło: www.scigacz.pl

- 1 mln km - ale...

17.01.2020 14:11


"Kierowca podczas kontroli stwierdził, że sprinter, którym jechał, to samochód służbowy. Bronił się też, że licznik wcale nie jest cofnięty - wg informacji od jego szefa w mercedesie wymieniono licznik. Stąd taka rozbieżność. Policjanci będą to oczywiście sprawdzać. Choć nie mają wątpliwości, że mamy do czynienia z oszustwem."
1. Co ma do tego kierowca, skoro nie jest wlascielem auta???
2. Na czym polega oszustwo??? Kto mial być oszukany... diagnosta przy kolejnym badani technicznym?
--
Pozdrawiam,
galtom
"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"

Źródło: forum.gazeta.pl

Wysiadł z auta, by pouczyć o suwaku. Nie miał racji, a sprawą zajmuje się policja

17.01.2020 12:44

Wprowadzone niedawno przepisy o jeździe na suwak wciąż są kłopotliwe dla zmotoryzowanych. W Kielcach kierowca peugeota, sądząc, że jazda na suwak...

Źródło: moto.wp.pl

Policyjny zespół „SPEED” – podsumowanie 2019 roku

16.01.2020 15:57

Zespół „SPEED” został powołany decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku z dniem 18 lipca br. Do końca 2019 roku policjanci zatrzymali blisko 500 praw jazdy. Celem powołania zespołu SPEED było m.in. zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych, których głównymi przyczynami są: przekraczanie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe wyprzedzanie, wymuszenie pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu drogowego. W jego skład weszli wytypowani policjanci ...

Tagi: Policja
Źródło: www.moto3m.pl

Buntownik za kierownicą i krótki pokaz głupoty (Video)

16.01.2020 0:42


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Na polskich drogach nie brakuje niebezpiecznych sytuacji. Wydaje się, że nasza infrastruktura to nie tylko dobre miejsce dla policjantów, ale też socjologów, psychiatrów i psychologów. Niektóre zjawiska nadają się bowiem do zbadania przez specjalistów, czego przykładem może być poniższy materiał. Widać na nim kierowcę niemieckiego kombi, który postanowił przykleić się do lewego pasa. I ani przez chwilę nie pomyślał, by oddać swą „cenną” pozycję. Inny użytkownik drogi też trzymał się lewego (nie zawsze [...]

Tagi: Policja
Źródło: namasce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami