f4up
Wiadomości z tagiem Olej  RSS
Polskie i światowe legendy sportu - rozpoznajesz je na zdjęciach?

08.12.2019 8:00

Czas najwyższy zmierzyć się z kolejnym quizem z naszego cotygodniowego cyklu. Jesteś w stanie bezbłędnie rozpoznać piętnaście legend polskiego i światowego sportu? To nie będzie łatwe zadanie. Pochwal się wynikiem w komentarzu poniżej!

Tagi: Olej
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Verstappen po raz czwarty odebrał nagrodę FIA za Manewr Roku

07.12.2019 13:50

Podczas wczorajszej gali wręczenia nagród FIA Max Verstappen po raz kolejny odebrał wyróżnienie za Manewr Roku.

Tagi: Olej
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Alonso przyznaje, że głównym celem na sezon 2020 będzie wygranie Indy 500

07.12.2019 13:34

Fernando Alonso przyznaje, że wygranie wyścigu Indianapolis 500 będzie dla niego głównym priorytetem w sezonie 2020, ale szczegóły jego kolejnej próby za oceanem zostaną ogłoszone dopiero po Rajdzie Dakar.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1: Sebastian Vettel starł się z dziennikarzami. "Słyszałem od was, że kończę karierę"

07.12.2019 12:23

- Słyszałem od dziennikarzy, że kończę karierę - powiedział Sebastian Vettel o swojej przyszłości w F1. Kierowca Ferrari po raz kolejny wyśmiał dyskusje na swój temat. Jego kontrakt z Ferrari wraz z końcem 2020 roku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Red Bull domaga się uczciwości. Zapowiada kolejne protesty przeciwko Ferrari

07.12.2019 9:45

Po GP Abu Zabi na Ferrari nałożono karę w wysokości 50 tys. euro. To konsekwencja złej ilości paliwa w samochodzie Charlesa Leclerca. - Taka kara to żart - twierdzi Helmut Marko. Red Bull ma składać kolejne protesty przeciwko Włochom w 2020 roku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Land Rover Range Rover Sport - 2.7 HSE 190KM,AUTOMAT,NOWY ROZRZĄD,SKÓRY,NAVI,BI XENON

07.12.2019 8:46

Mam do sprzedania w bardzo dobrym stanie Range Rover Sport 2.7 Hse Samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego ani żadnych napraw ,w samochodzie znajduje się nowy rozrząd z pompą oleju Samochód sprawuje się idealnie ,zawieszenie w stanie bardzo dobrym ,wizualnie samochód prezentuje się świetn…

Źródło: motosprzedaz.pl

Nowe radiowozy dla gdańskich policjantów

07.12.2019 8:00

Gdańscy policjanci dostali dzisiaj siedem nowych radiowozów. Pięć pojazdów służbowych zostało pozyskane dzięki wparciu gdańskiego magistratu, kolejne dwa z budżetu Komendy Głównej Policji. Pojazdy te będą niewątpliwie znacznym wzmocnieniem technicznym w codziennej służbie funkcjonariuszy na rzecz bezpieczeństwa. Dziś o godz. 10.15 na Komisariacie Policji II w Gdańsku odbyło się uroczyste przekazanie radiowozów. W wydarzeniu udział ...

Tagi: Policja, Olej
Źródło: www.moto3m.pl

Bydgoszcz: zmiany w rejonie ul. Kujawskiej

06.12.2019 9:22

Wykonawca prac na ul. Kujawskiej chce jeszcze w grudniu przełożyć ruch na nowe jezdnie wybudowane wokół ronda Kujawskiego. Pozwoli to rozpocząć kolejne etapy prac przy rozbudowie komunikacyjnego węzła. Montowane są również rozjazdy, które mają umożliwić w przyszłości budowę linii wzdłuż ulicy Solskiego.

Tagi: Olej
Źródło: edroga.pl

trzepanie kasy za brak OC

06.12.2019 8:11


Statystycznie nic to nie zmieni.
Ci, ktorzy nie maja i tak to oleja.

Tagi: Olej
Źródło: forum.gazeta.pl

Wrocław: Gdy żadna z kobiet nie odpuści – kolizja (Video)

06.12.2019 4:06


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Mówi się, że faceci są bardziej agresywni, a kobiety – zawzięte. W przypadku prowadzenia samochodu obie cechy mogą przysporzyć wielu problemów. Tym razem do sieci trafił materiał przedstawiający sytuację, w której brały udział przedstawicielki płci pięknej. Jedna z nich chciała wjechać w kolejkę znajdującą się na sąsiednim pasie. Postanowiła włączyć kierunkowskaz i powoli zmieniać tor jazdy. Na jej nieszczęście, obok znajdowała się inna Pani, która nie zamierzała jej [...]

Tagi: Olej
Źródło: namasce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami