Prointegra
Wiadomości z tagiem Lewis Hamilton  RSS
Briatore przestrzegał Alonso przed transferem do McLarena w 2007 roku

27.03.2020 11:59

Flavio Briatore twierdzi, że przestrzegał Fernando Alonso przed pierwszym transferem do McLarena w 2007 roku, słusznie zauważając, że Lewis Hamilton jest chroniony przez ówczesnego szefa zespołu, Rona Dennisa.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Hamilton zaapelował o rozwagę i ograniczenie kontaktów społecznych

23.03.2020 11:54

Sześciokrotny mistrz świata F1, Lewis Hamilton nazwał ludzi, którzy mimo rządowych próśb o organicznie kontaktów społecznych beztrosko je ignorują "nieodpowiedzialnymi i egoistycznymi".

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1. Koronawirus. Lewis Hamilton skrytykował osoby wychodzące z domów. "To nieodpowiedzialne i głupie"

23.03.2020 9:17

- Są ludzie, którzy nadal wychodzą do barów, klubów. Uważam to za całkowicie nieodpowiedzialne i samolubne - przekazał Lewis Hamilton. Mistrz świata F1 wystosował kolejny apel do kibiców, by pozostali w domach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hamilton przyznaje, że nie zrobił testu, ale nie ma żadnych objawów

22.03.2020 8:08

Lewis Hamilton postanowił przerwać spekulacje dotyczące jego zdrowia, po tym jak w mediach pobawiły się doniesienia, że jest on w gronie osób o podwyższonym ryzyku zakażenia koronawirusem.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1. Koronawirus. Lewis Hamilton nie poddał się badaniu na obecność COVID-19. "Nie mam żadnych objawów"

21.03.2020 11:27

Po tym jak pojawiły się sugestie, że Lewis Hamilton może być zakażony koronawirusem, sam zainteresowany postanowił zabrać głos w tej sprawie. "Czuję się dobrze, nie mam żadnych objawów" - przekazał mistrz świata F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Koronawirus. Ważny apel Lewisa Hamiltona. "Mycie rąk jest najważniejszą rzeczą, jaką możecie zrobić"

17.03.2020 12:58

Sophie Gregoire Trudeau i Idris Elba to osoby zarażone koronawirusem, z którymi kontakt ostatnio miał Lewis Hamilton. Mistrz świata F1 spokojnie podchodzi do sytuacji i apeluje, by nie zapominać o częstym myciu rąk.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Koronawirus. Lewis Hamilton miał kontakt z chorą żoną premiera Kanady. Brytyjczyk wśród zagrożonych osób

13.03.2020 11:29

Sophie Gregoire Trudeau, żona premiera Kanady, jest zarażona koronawirusem. Kanadyjka brała ostatnio udział we wspólnej imprezie z Lewisem Hamiltonem. Istnieje ryzyko, że mistrz świata F1 został zainfekowany groźną chorobą.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. GP Australii. Koronawirus. Chase Carey zabrał głos po odwołaniu wyścigu. Nie spodobały mu się słowa Lewisa Hamiltona

13.03.2020 9:21

- Wszystkie osoby zaangażowane w GP Australii podjęły słuszną decyzję - stwierdził Chase Carey po odwołaniu wyścigu w Melbourne. Szefowi F1 nie spodobały się za to słowa Lewisa Hamiltona, który zasugerował, że dla F1 najważniejsze są pieniądze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. GP Australii. Koronawirus. Lewis Hamilton popiera decyzję o odwołaniu wyścigu. Wystosował apel do kibiców

13.03.2020 3:45

"Nikt z nas tego nie chciał, ale to właściwa decyzja" - przekazał Lewis Hamilton po odwołaniu Grand Prix Australii. Już wcześniej aktualny mistrz świata twierdził, że Formuła 1 nie powinna była w ogóle pojawiać się w Melbourne.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koronawirus. F1. Lewis Hamilton: To dla mnie szokujące, że jesteśmy w Australii

12.03.2020 8:39

Choć cały świat walczy z koronawirusem, to Formuła 1 nie zawiesiła swojej działalności. Zawodnicy i teamy są w Australii, gdzie odbędzie się pierwszy wyścig. - To dla mnie szokujące - powiedział Lewis Hamilton.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami