f4up
OT/Misiaczku stało się

21.05.2020 16:11

"misiaczek1281 19.05.20, 20:09
jutro o 21:00 TVP.
oglądacie?
TeĹź jestem za tępieniem pedofilii i to w kaĹźdej branĹźy nie tylko u księży jak to nie którzy myślą Ĺźe tylko tam :)"
No i co robaczku zadowolony jesteś z promowanej TVPiS ? Ĺťenada. Spójrz taki jest właśnie obraz twojej rzeczywistości stworzonej przez populistów.
Czy ten człowiek jest celebrytą ?
"Latkowski nie jedzie do Ĺźadnego z nich, Ĺźeby zapytać o sprawę. Udaje się natomiast do prywatnego mieszkania osoby stosunkowo mało znanej i próbuje ją zaatakować swoimi zarzutami. Latkowski podjeĹźdĹźa pod zwykły blok mieszkalny w gdańskiej dzielnicy Przymorze i dzwoni domofonem, przedstawia się i prosi o wpuszczenie. Właściciel mieszkania odkłada słuchawkę i nie wpuszcza reĹźysera. Chodzi o Przemysława Szalińskiego, znanego w Trójmieście organizatora akcji charytatywnych na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Jego kariera to niezwykła historia, materiał na film z pozytywnym przesłaniem. Sam ma powaĹźne problemy ze zdrowiem, jest osobą niepełnosprawną, ale od lat pomaga innym.
Zaczęło się od jego kolegi chorującego na poraĹźenie mózgowe.
Od tego czasu, juĹź kilkanaście lat, z powodzeniem przygotowuje tego typu imprezy, które cieszą się wielkim zainteresowaniem i przynoszą sporo pieniędzy na cele charytatywne. Odbyło się ich juĹź kilkaset, biorą w nich udział polskie gwiazdy".
Co ciekawe - Szaliński przez dziesięć lat swojej aktywnej działalności nie prowadził Ĺźadnej fundacji, ale od zawsze rozlicza wszystkie swoje akcje co do złotówki. Nikt nigdy nie miał do niego Ĺźadnych pretensji, nie pojawiły się wobec niego Ĺźadne zarzuty. Dziś jest szefem działającej od 2016 roku fundacji Przemek Dzieciom.
Nic więc dziwnego, Ĺźe oburzyło to wielu widzów filmu Latkowskiego. Radomir Szumełda, pomorski polityk napisał na Twitterze: "Naprawdę te gnidy poszły do Przemka? Jednego z najlepszych ludzi, jakich poznałem?".
Maciej Bąk, dziennikarz radia Zet dodaje: "No tak, w sumie wygodniej i bezpieczniej podbić do niego niĹź do Negrala czy Wojewódzkiego, prawda? No brak mi słów."

Więcej w serwisie forum.gazeta.pl

Tagi: Dacia
Komentarze (0):
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami