f4up
Wygrałem pierwsze 4 punkty :-)

12.02.2020 16:16

ZjeĹźdĹźałem z A1 na A4 i oczywiście na zjeździe stał sobie fotoradar.
Ograniczenie do 50 km/h ale droga 2 pasmowa, pusta (jechałem wieczorem), łuk prawie Ĺźaden i sie zagadałem (Yanosik jakoś nie zwrócił mojej uwagi)... a Ĺźe jechałem jak wynika ze zdjęcia 76 km/h to błysnęło.
Pewnie jakby tam był faktycznie zakręt co wymusza jazdę około 50ki, to bym zwolnił - samobójcą nie jestem, ale droga zupełnie tego nie wymusza, Ĺźeby sie tam wlec 50...
CóĹź... znak stał, płacić muszę.
W sumie przyda się przypomnienie, ze trzeba bardziej uważać, żeby nie płacić... ostatni taki mandat dostałem chyba w okolicy 1999 roku +/- 2 lata.
Tragedii nie ma.
Ps. Jako, Ĺźe fota ciemna, kierowcy nie widać, to Moja Kochana Ĺťona chciała wziąć punkty na siebie (tak pół Ĺźartem/pół serio). Ale ma od 16 lat nie zmienione PJ (zmiana nazwiska) i tu ciekawostka...
Mandat za niezmienione PJ - 50 zł... Koszt wymiany druku z powodu zmiany nazwiska 350 zł. Od 16 lat mandatów z tego powodu - 0. No to jaki jest sens wymieniać?
Szczególnie w sytuacji gdy jak podejrzewam nauczony ostatnimi doświadczeniami z DR Taty, to teĹź jest upierdliwa procedura w urzedzie.
--
Pozdrawiam,
galtom
"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti

Więcej w serwisie forum.gazeta.pl

Komentarze (0):
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami